USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Goiania Palace Goiania Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Hotel Goiânia Palace Goiânia Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Hotel Goiania Palace

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-01
2026-07-02

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Hotel Goiania Palace 3*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Σπα & Ευεξία

Σπα lounge

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Hotel Goiania Palace 3 αστέρων που απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από το Μνημείο Τριών Φυλών, διαθέτει βεράντα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και χώρο για πικ-νικ. Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει 9 δωμάτια, ενώ βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από εμπορικά μέρη, όπως Εμπορικό Κέντρο Araguaia Shopping,

Μουσείο Τέχνης της Goiania βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια και ΠΛατεία Cívica 11 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Το Palace βρίσκεται περίπου 500 μέτρα από την Πλατεία Pedro Ludovico. Το κατάλυμα σας επιτρέπει να απολαύσετε τέτοια φυσικά αξιοθέατα όπως Lago dos Buritis, σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το ξενοδοχείο απέχει επίσης 20 λεπτά οδικώς από το Πολιτιστικό Κέντρο Oscar Niemeyer και η στάση λεωφορείων Jockey Club είναι σε απόσταση 600 μέτρων. Για όσους έρχονται από μακριά, το αεροδρόμιο Santa Genoveva/ Goiania απέχει 15 λεπτά οδικώς.

Τα υποαλλεργικά δωμάτια στο Hotel Goiania Palace έχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Περιλαμβάνουν επίσης τραπεζαρία. Εξοπλισμένα με ηχομονωμένα παράθυρα, τα δωμάτια διαθέτουν επίσης μίνι μπαρ-ψυγείο.

Τα κοντινά εστιατόρια, συμπεριλαμβανομένου του Casa Da Mortadela απέχουν 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Municipal Park Flamboyant
    3657 χλμ.
  • Bolshoi Pub
    3399 χλμ.
  • Belga Pub
    3153 χλμ.
  • Faculdade Araguaia
    3715 χλμ.
  • Parque Areiao
    3428 χλμ.
  • Πάρκο Buritis
    800 μ.
  • Ipog
    3365 χλμ.
  • Centro Audiovisual
    3339 χλμ.
  • Πλατεία Cívica
    700 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Santa Genoveva/Αεροδρόμιο Goiania
    9 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Υποαλλεργικά δωμάτια
  • Πυροσβεστήρες
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Σπα lounge

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
  • Υπηρεσίες καταστημάτων
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Παράθυρα με ηχομόνωση
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Hotel Goiania Palace;

    Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Goiania Palace μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Santa Genoveva/ Goiania από τo Hotel Goiania Palace;

    Το αεροδρόμιο Santa Genoveva/ Goiania βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Hotel Goiania Palace.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Hotel Goiania Palace;

    Σε τo Hotel Goiania Palace μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Hotel Goiania Palace;

    Η μέση τιμή δωματίου σε τo Hotel Goiania Palace αποτελεί 15$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε ξενοδοχείο;

    Οι πελάτες του ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με American Express, Diners Club και Hipercard καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;

    Ξενοδοχείο προσφέρει Σουίτα με δύο υπνοδωμάτια, Τρίκλινο δωμάτιο deluxe και Δίκλινο δωμάτιο deluxe.
  • Πώς μπορώ να περάσω τον ελεύθερο χρόνο μου, διαμένοντας σε τo Hotel Goiania Palace;

    Στις εγκαταστάσεις του τo Hotel Goiania Palace έχει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-01
2026-07-02

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Hotel Goiania Palace, Βραζιλία

Avenida Anhanguera, 5195, Goiânia, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © goianiahotels.com

All rights reserved